KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7652216
nr 765 2216
Stig Larsson-St Clair
(f. 1918), Sverige
Akvarell, Stig Larsson St. Clair, Kornhamnstorg, signerad, motivets mått: 24x33
Stig Larsson S:t Clair, svensk bildkonstnär född i Sjöbo 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:19:49
Stig Larsson-St Clair
Läs mer om Stig Larsson-St Clair